DUYURU Genel Forum Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ateş

Active member
Yönetici
BOSS
Katılım
10 Eyl 2020
Mesajlar
345
Tepkime puanı
153
Puanları
43
Web sitesi
klasforum.com
D8AAFEE8-9175-475B-9047-41FDD18B6A4F.jpeg

Genel Forum Kuralları

1-
Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2- Herhangi bir bahis, kripto para borsası vs ile ilgili referans ve affiliate linkleri paylaşmak kesinlikle yasaktır.
3- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini veya herhangi bir platformda kanalınıza üye, abone ve takipci olmalarını talep etmeniz kesinlikle yasaktır.
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

Etkinlik Ve Twitter Katılım Kuralları

1-
Etkinlik katılımlarında sabit kuralımız #Klasforum tag rt fav ve 3 gerçek arkadaş etiketi.
2- Twitter hesabımızı takip etmeden katılım sağlayan üyelerimiz ödülden faydalanamaz.
3- Twitter'ın son zamanlarda çok sık yapmış olduğu askıya alma olayına karşı etkinliklerden aksaklık yaşamadan haberdar olmanız için telegram kanalımıza katılmanızı rica ederiz.
4- Son işlem şartlı etkinliklerimizde son işlemi bonus olan ama ısrarla katılıp diğer üyelerin hakkını gasp eden üyeler 3 kez peş peşe kuralı ihlal ettiği takdirde tüm etkinliklerden men edilecektir.

Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst